Léčebný dům Prusík

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Lázeňská 1, Konstantinovy Lázně 34952

Velmi dobré
dle 30 recenzí

83%

Marie Kubešová
jednotlivec, 4.10.2015

Léčebný dům Prusík upoutá pozornost již na první pohled. Jde o velice pěkný zrekonstruovaný objekt, v němž hosté naleznou komfortní ubytování, výtečné stravování i lázeňské procedury.
V hlavním a zároveň největším lázeňském a léčebném domě jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje i luxusní apartmány. Ubytování je vhodné i pro tělesně handicapované osoby, jelikož tu nechybí bezbariérový přístup a výtah.Součástí domu je recepce, jídelna, kavárna s terasou a lékařská služba. Samozřejmostí je tu provoz balneo centra se solnou jeskyní.Návštěvníci, kteří sem zavítají autem, mohou zaparkovat přímo u léčebného domu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Léčebný dům Prusík On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Léčebný dům Prusík Pokoje

Návštěvníkům Konstantinových Lázní nabízí Léčebný dům Prusík kvalitní ubytování v 8 jednolůžkových, 55 dvoulůžkových pokojích a ve 4 luxusních apartmánech s nadstandardním vybavením.
Všechny ubytovací kapacity mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením, televizorem, ledničkou, telefonem a rádiem.

Ubytovaní mohou využít služeb v podobě nepřetržité recepce, kde si lze navíc zakoupit dárkové a upomínkové předměty, časopisy, noviny a doplňkové výrobky k solné jeskyni. V budově je k dispozici rovněž stálá lékařská služba.

Léčebný dům Prusík Gastronomie

Nedílnou součástí Léčebného domu Prusík je jídelna, kde jsou ubytovaným podávány snídaně, oběde i večeře.

Příjemné posezení zaručuje i zdejší kavárna, která je v letních měsících rozšířena o terasu.

Léčebný dům Prusík Recepce

24 hodin denně


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Léčebný dům Prusík Okolí

Léčebný dům Prusík je hlavní budovou v Konstantinových Lázních, nelze ji tedy minout. Zdejší prostředí je ideální zejména pro relaxaci, využívání řady procedur a léčbu.

Příznivci sportu si tu mohou vyzkoušet nordic walking, pétanque nebo si vyjet na kole po okolních cyklostezkách. Turisté se jistě rádi vydají ke zříceninám hradů Krasíkov, Gutštejn a Falkenštejn či k rotundě na Ovčím vrchu.

Léčebný dům Prusík Další informace

Hlavní balneo provoz se solnou jeskyní se nachází v Lázeňském domě Prusík. Navštivte naše nové Wellness centrum Konstantin. Nechte se unášet vůněmi, barvami, léčivými doteky. Bazén s přijemně prohřátou vodou, vířivky, sauny, aromaterapie, zážitkové masáže i klasické lázeňské procedury pohladí vaše tělo i duši. Navštivte nově otevřené fitness centrum. Doslova hitem se pro naše hosty stal Nordic Walking – severská chůze se speciálními hůlkami. Najdete u nás různě dlouhé a různě náročné trasy. Zážitek z chůze je navíc umocněn krásnou přírodou a čistým vzduchem. Vyjít si můžete samozřejmě sami nebo pod odborným vedením instruktora, který Vás seznámí s technikou chůze, případně doporučí vhodnou trasu přímo pro Vás. Hůlky si můžete vypůjčit nebo zakoupit, v hotelové recepci. Zajímavá místa v okolí Konstantinových Lázní jsou cílem mnoha cyklostezek. Na doporučených trasách výletů projedete například okolo zámku v Manětíně („perla českého baroka“), kláštera v Teplé s druhou největší klášterní knihovnou v Čechách, kláštera v Kladrubech. Zastavit se můžete ve státní přírodní rezervaci Kladské rašeliny, chráněném nalezišti kapradiny „Pod Šipínem“ nebo na ochutnávce minerální vody v Mariánských Lázních. Půjčovnu horských kol naleznete v lázeňském hotelu Jirásek. Pétangue je nenáročná hra, pocházející z Francie. Hraje se s různým počtem kovových koulí, které hráč hází tak, aby se trefil co nejblíže cíli, tedy malé dřevěné kuličce. Výhodou Pétangue je, že nepotřebujete žádné speciální vybavení a hrát ji můžete v každém věku. Stačí pohodlný oděv a obuv. Hrací koule půjčujeme na recepci hotelu Jirásek. Hraje se venku, na čerstvém vzduchu. Od května pořádáme pravidelné turnaje na hřišti za hotelem Jirásek. Za sportem můžete vyjet i do nedalekých Bezdružic. Zprostředkujeme vám zajištění prostor ke sportovnímu vyžití, které nabízí areál ZŠ, MŠ a ZUŠ Bezdružice, vzdálených cca 2 km od Konstantinových Lázní. Areál je tvořen: tělocvičnou 39×19 m, která je spojena s budovou školy vestibulem. Squashovou halou, která je součástí hlavní budovy školy, víceúčelovým venkovním hřištěm 40×20 m s umělým povrchem (polytan) a atletickou dráhou s umělým povrchem (170 m), vše s umělým osvětlením.

Léčebný dům Prusík

Lázeňská 1, Konstantinovy Lázně
Zobrazit celou mapu